google17b54e2e9a89aead.html

Autorské čtení

16.10.2023


Poznačte si do kalendáře: 9. listopadu v 16.00 hodin, knihkupectví Barvič a Novotný v Brně na České ulici, Dolníkovo autorské čtení z nové knihy.

 Moje kniha "Vítej u nás, Metude!" je už v tiskárně a měla by být vytištěna do konce měsíce. Nabídl jsem několika prodejnám, že bych u nich z knihy vonící novotou mohl něco přečíst. Ozvala se mi paní od Barviče. Zavolala mi druhý den dopoledne. Jenže Kalifornie je o devět hodin pozadu, takže já měl teprve dvě hodiny ráno. Neznámé české číslo, to bude nejspíš nějaký telemarketing. Nebyl. Hned jsem vyskočil z postele a začal se s paní, která se omlouvala, že mě vzbudila, domlouvat na podrobnostech autorského čtení. Jenže na českém čísle mám pouze kredit, který průběžně dobíjím, a ten mi v půlce hovoru došel. Přihodil jsem pětistovku a zkusil zavolat zpátky. Nemám ovšem nastavený roaming, a tak jsem se nedostal nikam. Pokus o hovor z kalifornského čísla rovněž bez úspěchu. Zavolal jsem tedy přes WhatsApp kamarádovi Karlovi a požádal ho o prosté vyřízení vzkazu. Karel byl ovšem zrovna ve městě, a tak zašel k Barvičovi (toho Novotného pořád nějak, nevím proč,  vynechávám), zavolal mi zpět přes WhatsApp, strčil paní do ruky svůj telefon a my se domluvili na posledních detailech.

Takže devátého listopadu v šestnáct hodin budu v knihkupectví Barvič a Novotný číst ze své nové knihy "Vítej u nás, Metude!" Čtení bude nahoře v druhém patře, týden před akcí se ve výloze objeví zvací plakát. Zvu všechny zájemce, přátele i nepřátele, přijďte si poslechnout úryvek z mé knihy, myslím, že docela jde. 

googlea700b7344376c5d4.html